Kamu Çalışanlarına Özel Tur ve Tatil Sitesi: www.kamuonholiday.com

kampanya haberleri

Tatil lüks değil, bir ihtiyaçtır.

Tur ve tatil kelimesi ülkemizde önceki yıllarda lüks harama olarak görülürdü. Turizmin de hızla gelişmesi, reklamlar, kampanyalar gezilerin ve tatilin aslında en önemli ihtiyaçlardan birisi olduğunu fark ettirdi. Yaşamı devam ettirebilmek için aile fertlerinin en az bir kişisinin aktif olarak çalışması gerekiyor. Günümüzün çalışma şartları da artan nüfus ile birlikte zorlaşmaya başladı. Tam bu zorlukların arttığı sırada en iyi ilaçtır tatil ve turlar. İmkânlarınız dâhilinde yılda en az 2 defa tatile çıkmak stresinizi büyük ölçüde azaltacaktır. İşte tamda bu noktada, www.kamuonholiday.com kamu çalışanlarına indirimli Kapadokya turları  sunabilmek için kurulmuş bir web sitesidir. Sadece kamu çalışanları için, işinde uzman kadrosu sayesinde sağladığı profesyonel hizmeti, bütçenizi zorlamadan vermeyi hedeflemektedir.

 

Kamu çalışanlarını Kapadokya’ya taşıyorlar.

Sizde www.kamuonholiday.com web sitesinin kamu çalışanlarına indirimli Kapadokya turları ile Nevşehir’i görme şansı yakalayabilirsiniz. Peribacaları ile bezenmiş, masalsı bir tatil için eşsiz bir destinasyondur Kapadokya. Yer altı mağaralarının hikâyesini profesyonel rehberlerden dinleyin bir de. Sıcak hava balonu tecrübesi bölgenin tadına tam varabilmeniz için mutlaka deneyimlemeniz gereken bir aktivite. Bölgenin kuş uçuşu görüntüsüne hayran kalacaksınız. Bu web sitesinde Kapadokya turları, siz kamu çalışanlarına çok özel indirimlerle organize edilmektedir.

memura-tatil

 

Tava ciğerini birde Edirne’de deneyin.

Meşhur tava ciğerini çıkış yerinde yerinde yemeye ne dersiniz? Kamu çalışanlarına özel indirimli Edirne turları  ile başta Selimiye Camii olmak üzere, kentin tüm tarihi ve kültürel dokularını www.kamuonholiday.com ‘un profesyonel rehberleri eşliğinde tanıma ve keşfetme imkânı sizleri tanınıyor. Meriç ve Tunca nehirlerinin kıyısında geçmişe doğru yolculuk ederken bulabilirsiniz kendinizi.  İstanbul’dan 3 farklı kalkış noktasından günübirlik Edirne turuna katılım sağlayabilirsiniz.

Bir Cevap Yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

yol haritası ---------- otobüs bileti ---------- evden eve nakliyat ---------- davetiye modelleri ---------- kredi bilgisi ---------- neodyum mıknatıs
%d blogcu bunu beğendi: