Karın Germe Ameliyatına Dair Her Şey

petek temizliği

Karın germe ameliyatı, bölgedeki yağ ve deri fazlalıklarının alınarak, karın bölgesinin daha sıkı ve formda görünmesini sağlamakta olan önemli bir cerrahi uygulamadır. Mutlaka bir plastik cerrah tarafından muayene edilerek ameliyata karar verilmesi gerekmektedir. Bu alanda da bizim sizlere önerimiz Op. Dr Leyla Arvas’ı tercih etmenizdir. Kendisi alanında en iyi hekimlerden biri ve karın germe, burun estetiği, meme küçültme vb. aklınıza gelebilecek birçok plastik cerrahi ameliyatlarında bulunmuştur. Karın germe operasyonunda sadece kilolu olmak gerekmez. Aksine oldukça zayıf ancak karın kaslarının gevşemesi neticesinde deride deformasyonlara neden olan birçok neden bulunmaktadır. Bunların başında ise hamilelik ve sürekli kilo alıp verme gibi durumlar bulunmaktadır.

Karın estetiği, biraz zorlu bir operasyon olsa da hekiminizi doğru tercih etmeniz ve en önemlisi de hekiminize güvenmeniz oldukça önem taşımaktadır. Op. Dr Leyla Arvas; Dünyanın en iyi mikro cerrahi merkezlerinden biri olan Tayvan Chang Gung Memorial Hastanesinde, mikro cerrahi  eğitimi almış olup, alanında son derece deneyimli ve birçok operasyonda bulunmuş son derece donanımlı bir hekimdir. Sizlerde karın estetiği operasyonu düşünüyor ve hala kendinize güvenilir tam donanımlı bir hekim bulamadıysanız ve bir hekim arayışı içerisindeyseniz mutlaka Leyla Arvas ile tanışmalısınız. Karın estetiği artık doğru hekim tercihi ile oldukça asit bir şekilde gerçekleştirilmektedir.

 


tmp_2539-_20160422_220534-822379428Bayan Estetik Cerrah tercih eden hastalara bizim önerimiz tabi ki konusunda uzman olan Op. Dr. Leyla Arvas’tır. Kendisi yazımızın başında da bahsettiğimiz gibi eğitim hayatını yurtiçi ve yurtdışı olmak üzere birçok ünlü okul ve klinikte tamamlamış, oldukça tercih edilen bayan estetik cerrah kategorisinde ilk sıralarda yer almaktadır. Özellikle bazı hastalarımızın bayan estetik cerrah tercih ediyor olması da, sağlık alanında bayan hekimlerin ne kadar önemli bir yere sahip olduğunun bir göstergesidir. Sizler de karın estetiği, göğüs dikleştirme, göğüs estetiği, burun estetiği, jinekomasti, vajinal estetik vb. diğer plastik cerrahi alanında bir uygulama hakkında bilgi almak ve muayene olma istiyorsanız hemen www.drleylaarvas.com’u tıklayarak bizler ile hemen iletişime geçebilirsiniz.

Updated: 24 Nisan 2016 — 12:14

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir