Kişisel Blog Trendi Devam Ediyor

petek temizliği

Son zamanlarda hızla yükselmekte olan kişisel blog trendinin farkında mısınız?

 

Kişisel Blog Sitelerinde Artış Var

Ücretsiz blog dağıtımının ya da WordPress gibi hazır kurulum sistemlerin daha da kolaylığa kavuşmasının akabinde çeşitli konularda görüşü olan herhangi bir alanda başarılı kişiler kişisel blog sitelerini kurmak için araştırmalara başladılar.


 

Kişisel Blog Nedir?

Kişisel blog, belirlenmiş belli başlı konular ve kategorilerde yazarın duygu ve düşüncelerini aktardığı, kesinlikle 2 ve 3. şahısların görüşlerine yer verilmediği bir blogtur. Kişisel blogda kesinlikle ansiklopedi olma anlayışı yoktur. Google’da her aradığınızı da bulamazsınız. Gazetelerde köşe yazarlarının yaptığı işi yaparlar bir nevi.

Alican Kösedağ kişisel blog

Ücretsiz Kişisel Blog Nasıl Açılır?

Ücretsiz kişisel bloglar WordPress.com veya Blogspot.com gibi dünyaca ünlü sistemlerin kullanıcılara sağladığı hazır şablonlar ile mümkün olabiliyor. Kullanılmayan istediğiniz alan adıyla beraber istediginizalanadi.wordpress.com veya istediginizalanadi.blogspot.com gibi sitelere sahip olabiliyorsunuz. Sadece isminizle de bu işi yapabilirsiniz. Örneğin; adınızsoyadınız.com, adınızgeziyor.com.tr gibi.

Alan adını ücretli alıp hostingi ise WordPress ve Blogspot gibi sitelerden temin edebilirsiniz. Sonrasında ise ücretli olarak aldığınız domaini hostinge yönlendirme işlemini yapabilirsiniz.

Kişisel blog sektörüne adım atanlardan biri de Alican Kösedağ oldu.

Seyahatleri ve seyahat etme konusunda bilgiler veren Alican Kösedağ kişisel blog sitesinde siyasi görüşlerine, yazdığı hikayelerine ve sosyal medya konularında okuyucularına bilgiler sunuyor.

Vize istemeyen ülkeler  konusunda akıcı bir bilgilendirme paylaşan Alican Kösedağ, bunun yanı sıra Schengen vizesi nasıl alınır konusunda da okuyucularını bilgilendiriyor.

Alican Kösedağ Kişisel Blog sayfasını takip ederek macera dolu seyahat yazılarını okuyabilir, Vize için gereken belgelerden tutunda harçsız öğrenci pasaportunun nasıl alınacağına kadar tüm konular hakkında bilgi sahibi olabilirsiniz.

Siteye gitmek için buraya tıklayabilirsiniz: https://www.alicankosedag.com.tr

Updated: 1 Şubat 2019 — 13:58

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir