Klasik Mobilya, 2016’nın Mobilya Trendi Oldu

petek temizliği

Mobilyalar evlerimizde vazgeçilmez unsurlar arasında yer almaktadır. Evin hemen her alanında kullanılan mobilyalar gelişmeye devam etmektedir. Estetik kaygıyı ön planda tutan kişiler için birbirinden farklı mobilyalar üretilmektedir.

 

Klasik Şıklık

 


2016 mobilya modelleri incelendiği zaman klasik mobilyaya  ve modellere olan ilgiyi görmekteyiz. Hemen her dönemde olan ve estetik görüntüyü ön plana çıkaran bu modeller, üretim aşaması zorlu olan modellerdir. Geçmiş dönemlerin zerafetini yansıtan bu modellerde işçilik en önemli unsurdur.

Mobilya konusunda araştırma yapan kişilerin çeşitler arasında tercih yaptıkları klasik mobilya konusunda hizmet alırken dikkatli olunmalıdır.

 

Klasik Mobilyada Asortie Mobilya

 

2016 mobilya modelleriAğırlıklı olarak klasik, avangard  mobilya konusunda hizmet sunmaktayız. Geçmiş dönemlerinin el emeği şıklığını günümüz çizgileriyle buluşturan firmamız, birbirinden şık modelleri beğeninize sunmaktadır.

2016 mobilya modelleri arasında yatak odaları, oturma grupları, Tv üniteleri, lüks mobilya aksesuarları ile gösterişli modelleri sunan Asortie Mobilya, uygun fiyat politikası ve müşteri memnuniyeti ilkesinden ödün vermeden, kurulduğu günden bu yana gelişimini sürdürmektedir.

Klasik Mobilyada Son Trendler Mobilya dünyasındaki gelişimler tüm hızıyla sürmektedir. Moda dünyasında olduğu gibi mobilya dünyasında da hemen her dönemde klasik akım ön plana çıkmaktadır. Geçmiş dönemin zerafetini yansıtan ve el işçiliği ile ön plana çıkan klasik mobilyalar önemli bir alternatif olmaktadır.

 

 

Farklı Renk Tercihleri

 

ozel-olcu-yatak-odasiEvlerinde klasik şıklığını yaşamak ve çağdaş çizgilerden de ödün vermek istemeyenler için önemli modeller bulunmaktadır. Bu konuda farklı seçeneklerle evinizde hakim olan renk tonuna göre tercih yapabilirsiniz.

Evinize gösteriş katacak olan klasik mobilyada  farklı renklerden oluşan kombinasyonlar öne çıkmaktadır. Örneğin tekli koltuğu farklı renk üçlü koltuğu farklı renk olan modeller öne çıkmaktadır. Bunun yanı sıra mobilya kısmında işleme olan modeller de ön planda yer almaktadır.

Asortie.com  kurulduğu günden bu yana kalite ilkesinden ödün vermemektedir.  mobilya konusunda araştırma yapan kişilerin tercihi olan Asortie Mobilya, birbirinden şık ve farklı modelleri beğeninize sunmaktadır. Siz de evinize en uygun olan modeli tercih ederek şıklığı yakalayabilirsiniz.

 

Updated: 22 Nisan 2016 — 12:01

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir