KPSS Puan Hesaplama Sistemi Hizmetinizde!

petek temizliği

Değerli ziyaretçilerim, uzun zamandır planlarım arasında yer alan ve gerek vakit yetersizliği gerekse de diğer sebeplerden dolayı geciktirdiğim projemi nihayet devreye almış bulunmaktayım;

 

KPSS PUAN HESAPLAMA ROBOTU


 

 

İnternette araştırma yaptığımda sayısız puan hesaplama robotu olduğunu fark ettim. İncelemeye aldığım KPSS hesaplama robotları arasında kimisi yanlış hesaplamalar yapıyor kimisi aşırı iyimser/kötümser veriler sunuyor kimisi de kullanılabilirlik açısından kolaylık sağlamıyordu. Tüm bunları eledikten sonra 2014 KPSS verilerini dikkate alarak hesaplama yapan bir KPSS puan hesaplama robotu oluşturmaya karar verdim.

 

Hepinizin de bildiği üzere özellikle KPSS düz memurluk konusunda bilgiler sunmaya ve sorularınızı cevaplamaya çalışıyorum. Bunu da dikkate alarak KPSS puan hesaplama robotunu sadece LİSE(P94), ÖNLİSANS(P93) ve LİSANS(P3) puanlarını hesaplayacak şekilde tasarladım. Yani sadece genel kültür ve genel yetenek oturumuna girilerek elde edilecek KPSS puanları hesaplanacaktır.

 

2016 kpss puanı hesaplama2016 KPSS memurluk sınavı için hazırlanan adaylar, bu hesaplama robotunu kullanarak 2016 KPSS puan hesaplama konusunda ortalama bir fikir edinebilirler. Burada dikkat edilmesi gereken şudur ki her KPSS sınavı ayrı zorluklara sahiptir. 2016 KPSS puanı hesaplama maksadıyla kullandığınız bu robotun vereceği sonuçlar, 2016 KPSS sonuçları ile aynı olmayabilir. 2016 KPSS’nin kolaylık/zorluk seviyesi standart sapma değerlerini değiştirebilir ve farklı sonuçlar ortaya çıkabilir. Örnek verecek olursak 2010 KPSS son yılların en kolay KPSS memurluk sınavıydı ve bu sebeple belirli puan aralıklarında çok sayıda yığılma oluşmuştu.

 

2016 KPSS puanı hesaplama konusunda sizlere genel bir fikir vereceğini düşündüm bu hesaplama robotu, umuyorum ki sizler için faydalı olacaktır.

2 Comments

Add a Comment
  1. Bn esit ağırlık mezunuyum nasl tercih yapabilirim yardimci olurmusunuz

    1. Selamlar, sanırım düz lise mezunusunuz. Siz ancak 2001 koduyla açılan uygun düz memurluk kadrolarını tercih edebilirsiniz. Puanınız kaç acaba?

      Sadece KPSS konularını paylaştığım yeni sitemi ziyaret edip sorularınızı DAHA KOLAY sorabilir ve DAHA KOLAY takip yapabilirsiniz.

      Tıklayın: http://www.kpsshocasi.com

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir