Kurumsal Eğitimler Başarıyı Getiriyor

petek temizliği

Eğitimin her alanında her türlü sektör için çok önemli bir ihtiyaç olduğu hepimiz tarafından bilinmekte. Eğitimli uzman kişiler büyüyen firmaların en önemli unsurlarıdır. Ülkemizde firmalar arası rekabet oldukça yüksek şekilde seyretmekte. Rekabetin artması firmaların maddi olarak kâr marjları, satış pazarlama alanındaki başarılar, ürün tedariği ve en önemliside müşteri memnuniyeti anlamında bir çok sorumluluk getirmektedir. Firmalar şüphesiz ki bu başarıları eğitimli personeller ile sahip olabilmektedirler.

 

 


 

Kurumsal Eğitimler ile başarı garanti…

 

Kurumsal Eğitimler Firmalar bünyelerinde çalıştırdıkları personellerini bir çok ciddi mülakattan geçirmektedir. Finans Birimi, İnsan kaynakları birimi, dış ticaret birimi, pazarlama satış birimi gibi bir çok bölüm bulunmaktadır ve şirketlerin büyümesi ve başarılı olması ise bu birimlerdeki eğitimli ve uzman personeller ile yapılmaktadır. İyi bir finans eğitimi almış personel, sorumlu olduğu bölümü en iyi şekilde yöneteceği için, şirketlerin tabiri caizse bel kemiği olan finans birimi en iyi şekilde yönetilecektir. Aynı şekilde insan kaynakları eğitimi ve aldığı eğitimleri sertifika ile de güçlendiren bir yetkili alanında en iyi şekilde başarı sağlayacaktır.

“Önemi ve Büyüklüğü ne olursa olsun, firmaları oluşturan en önemli unsur: İnsan!” Sloganıyla yola çıkmış olan www.platformakademi.com Platform Akademi, bireysel eğitimler ve kurumsal şirket eğitimlerinde bir çok başarılı eğitim vermektedir.
Şirketler için İnsan Kaynakları yönetimi yoğun rekabetin devam ve hüküm sürdüğü çağımız piyasa şartlarında firmaların sürdürülebilir karlılık ve büyüme anlamında başarılı olabilmeleri için en gerekli birim haline gelmiştir. Piyasadaki gelişmeler sonunda departman için gerekli insan kaynakları uzmanları ve nitelikli personelin yetiştirilebilmesi amacıyla İnsan Kaynakları eğitimi oldukça önem kazanmış, İnsan Kaynakları profesyonelleri ve profesyonel adayları için olmazsa olmaz bir şart halini almıştır.

Sizde gelişen ülke ve teknolojiye ayak uydurmak için, firmalarda en üst düzey yetkide başarılı şekilde çalışmak için Platform Akademi ile dış ticaret eğitimi, insan kaynakları eğitimi, sosyal güvenlik eğitimi, yönetici asistanlığı eğitimi, eğiticinin eğitimi gibi bir çok eğitim ile başarılı bir personel olabilirsiniz. Sizleride Platform Akademi ailesinde görmek için sabırsızlanıyoruz…

 

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir