Lazer Epilasyon Hizmetleri

petek temizliği

Lazer epilasyon seçenekleri, günümüzde daha fazla tercih edilmektedir. Nitekim gelişen teknolojinin de etkisiyle vücutta yer alan istenmeyen kıl veya tüyler kolayca yok edilebilmektedir. Ayrıca hem erkekler hem de kadınlar için ayrı ayrı lazer epilasyon uygulamaları yapılmaktadır. Detaylara bakalım;

 

Erkekler İçin Lazer Epilasyon Hizmetleri

Lazerin kıl köklerine kadar inen darbeleri ile birlikte çok kısa süre zarfında, erkekler de tıpkı kadınlar gibi istemedikleri kıllardan ve tüylerden sonsuza dek kurtulabilir. Lazer epilasyon Nişantaşı’nda hizmet veren Dr. Mustafa Karataş rehberliğinde gerçekleştirilen seanslarda da herhangi bir ağrı ya da acı hassasiyeti oluşmadan epilasyon uygulamaları sağlanmaktadır. Kıl kökleri gelişmiş olup çok fazla tüye sahip olan erkekler için de ayrı bir kategoride hızlara sahip olan lazer epilasyon hizmetleri sunulmaktadır.


Sadece yüz bölgesinde epilasyon için de erkeklerlere özel ayrı bir çalışma prensibine sahip olan lazer cihazlar mevcuttur. Beden yüzeyinde bulunan ince kıllar da uzmanlaşmış deneyimli ekip ile birlikte seanslar halinde düzenlenmekte ve tamamen yok edilmektedir. İlk görüşmeden sonra, başvuran erkeklerin şikayetlerini dinlemekte ve ona göre bir lazer epilasyon Nişantaşı seçeneği sunulmaktadır. Epilasyon sonrası nelere dikkat edilmeli, nelerden kaçınmalı gibi soruların cevaplarını da ilgili hizmet firmasından profesyonel ve doğru bir şekilde alabilirsiniz.

Gerekli görüldüğü takdirde kullanılması gereken kremler ve cilt besleyici losyonlar da ayrıntılı şekilde sizlere aktarılmaktadır. Erkeklerde seans süreleri ortalama olarak 30 dakika ile 45 dakika arasında sürmektedir. Ancak yüzdeki bölgelerde seans süreleri 10 dakika gibi kısa ve pratik süreyi kapsamakta. Hem hızlı hem de sağlıklı bir şekilde istemediği tüylerden kurtulmak isteyen herkes, ilgili firmadan detaylı bilgilere ulaşabilir ve akla takılan soruların cevaplarını alabilir.

Kadınlar İçin Lazer Epilasyon Hizmetleri

Kadınlar için lazer epilasyon Nişantaşı hizmetleri de ütüleme ve buz gibi lazer yöntemleri ile birlikte artık çok daha etkili, çok daha uzun ömürlü hâle geliyor. Lazer epilasyon işlemlerinin toplamda kaç seansta nihayete ereceği, başvuran kişilerin tüy durumuna, cilt yapısına ve hormonal dengelerine bağlı olarak değişmektedir. Ancak hızlı ve sağlıklı çalışmalar eşliğinde maksimum 10 seansın sonunda istenilen sonuçları alabilirsiniz. Artık yeni ve tamamen teknolojik olan lazer ile birlikte kaşlara da tamamen müdahale edilebiliyor. Özellikle kaşlarının ortasında yer alan tüylerden kurtulmak isteyen hanımlar da özel lazer tekniklerinin yarattığı güzel sonuçlardan ergonomik olarak yararlanabilir.

Updated: 8 Haziran 2018 — 14:00

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir