Lazer Kesim Sektörü

petek temizliği

Saç kesim, mekanik düzeyde temassız kesim, yüksek derece tasarım özgürlüğü, kaliteli yüzey kesimleri ve çapak temizliği denilince CNC lazer kesim işlerine tekabül edilir. Bu doğrultuda yapılacak işlerin büyük bir titiz, temiz ve özenli çalışmayı işaret etmesi kaliteli CNC kesim yapan firmaların araştırılmasını ön görür. Bu nedenle sektördeki firmaların en iyisi olma yönündeki rekabetlerine istinaden titiz, temiz ve özenli çalışmalarına ek olarak bir de ekonomik hizmet koşullarını benimsemeleri gerektiği öne çıkar. Ekol lazer tüm bu gereklilikleri konu alarak müşterilerine en iyi hizmeti sunar.

 

 


CNC Lazer İşleme

Bahsi geçen sektörün kalbinden ve bilgisinden bununla birlikte sektörde tecrübe kazanmış firmalarla çalışmak teslim edilen işlerin zamanında teslim alınmasını, dikkat çerçevesi içerisinde gerçekleştirilebileceği ve uygun fiyatlarla müşterilerinde memnuniyet duygularını arayarak her daim tercih edilen firmalar olmaları yönünde mesajlar içerir. Buna göre CNC lazer işleme konusunda tercih edilen firmadan en kaliteli hizmetin alınıp alınamayacağı araştırılmalıdır. Ekol lazer bu noktada sektörün öncü firmalarından biri olarak adını duyurur.

 

 

Metal İş Lazer Kesim

Metal lazer kesim işlemi makineleri çok yönlü işleri yapma konusunda avantajlar sağlar. Buna göre metal lazer kesim makinelerinin yapabildiği işler şunlardır:

  • Nibbling
  • Delme
  • Presleme neşter

Nibbling şeklinde adlandırılan işlemde daha büyük şekil kesme işi amaç olur ve bir dizi delik delmek için uzunca bir yol boyunca katedilir. Delme işi için söylenebilecek olanlar mekanik delme işlemi olarak özetlenebilirken yanı sıra CNC programı sayesinde ölçülen alanların programa tanımlanan konumu içerisinde tabaka yüzeyinde kontür kesimler olmasıdır. Presleme neşter işleminde malzeme kaldırılmadan kısmi kesitler gerçekleştirilmesi sağlanır.

 

 

Lazer Kesim Fiyatları

Firmadan firmaya değişen lazer kesim fiyatları konusunda genel itibari ile fiyat çıkarma işleminde kesilecek şeklin teknik çizimi doğrultusunda ve çizime dair kesimin ne kadarlık bir süreye tekabül edeceği konusuna ilişkin fiyat belirleme esas alınır. Genel olarak lazer kesim fiyatları Ekol lazer firmasında saat hesabı ile dile getirilir.

 

 

SPONSOR İÇERİKTİR.

http://www.ekollazer.com/lazer-kesim/

Updated: 12 Haziran 2017 — 08:16

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir