Lazer Liposuction ile Vücut Şekillendirme

petek temizliği

Lazer liposuction, kişilerde bölgesel yağ fazlalıklarının olduğu herkese güvenle yapılabilmektedir. Kilo verme adına yapılmaması gereken bu uygulamadaki esas amaç vücut şekillendirmektir.

Lazer liposuction uygulaması bayanlarda genellikle karın, bel, sırt, kollar, bacakların iç bölgeleri, kalçalar ve özelikle basen bölgelerine yapılmaktadır. Erkeklerde ise simit bölgesi olarak adlandırılan basen üstü ve sırt bölgelerine yapılan bu uygulamada hekim seçimi oldukça önemlidir. Diğer kilo vermeye yönelik yapılan operasyonlara ek olarak da gerçekleştirilebilen lazer liposuction uygulaması, güvenilir ve en önemlisi de deneyimli ellerde yapıldığı sürece her daim kusursuz ve istenilen neticeleri sağlayabilmektedir. Ancak araştırmadan yapılan her uygulamada olduğu gibi bu tür önemli işlemler de istenmeyecek olumsuzluklara neden olabilmektedir.

lazer liposuction

Erkeklerde Vaser Hi-Def uygulaması ise; ultrasound teknolojisi sayesinde ve son derece özel bir teknik ile yapılmakta olan önemli bir estetik işlemdir. Son dönemlerde özellikle bayların tercih ettiği bu işlemde, sinir ve bağ dokuları kesinlikle zarar görmemekle birlikte, işlem sonrasında hastalarda aşırı ödem ve morluklar görülmemektedir. Erkeklerde Vaser Hi-Def uygulamasında fazla yağ dokularının olduğu bölgelerden yağlar alınarak, gerekli olan özellikle göğüs gibi bölgelere aktarılır ve bu sayede vücut istenilen forma kısa sürede kavuşabilir. Vaser hidef ile genellikle karın bölgesinde, kasık, sırt, bel, omuz, kol ve bacaklarda uygulanmakta olup, erkeklerde genellikle biraz önce de söz ettiğimiz gibi göğüs bölgesinde tercih edilmektedir.

 

Vaser hidef operasyonu erkeklerde göğüs bölgesinde uygulanmaktayken, bayanlarda ise poponun daha belirginleştirilmesinde tercih edilmektedir. Dünyaca ünlü birçok yıldızın da tercih ettiği bu uygulamadan sizler de yararlanmak isterseniz mutlaka Leyla Arvas ile tanışmalısınız. Leyla Arvas eğitimlerini yurt içi ve yurt dışı olmak üzere geniş bir alanda tamamlamış olan son derece deneyimli ve tecrübeli bir hekimdir. Estetik cerrah olarak, tüm alanda ismi ile bilinen hekimimiz ile görüşmek ve vaser hidef uygulaması hakkında daha detaylı bilgi almak isterseniz; http://drleylaarvas.com/ internet sayfamızı da ziyaret edebilirsiniz. Vaser Hi-Def işlemi yaklaşık olarak 2-4 saat sürmekte olup, operasyon sonrası hastalar 1 ay boyunca özel bir korse giymek zorundadır.

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir