güncel kampanyalar

Namaz dinin direğidir. Yani kısaca Namaz islam dininin olmazsa olmazıdır. Namaz kılabilmemiz için namaz duaları ve namaz surelerini bilmemiz gerekir. Namaz dualarından bazıları şunlardır: Kunut duaları, Rabbenâğfirlî, Rabbenâ atina, Allâhumme Barik, Allâhumme Salli, Ettehiyyâtu, Subhaneke dualarıdır. Bunun dışında kısaca namaz surelerinin adlarını da sıralayalım. Nâs Sûresi, Felak Sûresi, İhlas Sûresi, Tebbet Sûresi, Nasr, Kâfirûn, Kevser, Maun, Kurayş ve Fil surelerini örnek olarak verebiliriz. Namaz kılmak isteyenler youtube’a ya da www.namazdualari.net adresine girerek namaz kılmayı öğreten görsel videoları izleyebilirler. Namaza ilk başladığınız zamanlar sureleri ya da duaları tam ezberleyemediğiniz için sıkıntılar yaşamanız normaldir. O yüzden bu konuda rahat olmanızı öneririm. Gün geçtikçe namaz kılmayı tam anlamıyla öğrenebileceksiniz. Umarım ALLAH dualarınızı ve namazınızı kabul eder.

Kategori: Genel

Ekrem Özdemir Hakkında

Sabırlı, sakin, bildiğini paylaşmaktan keyif alan faydacı yaklaşımına sahip bir kişilik... Okundukça anlaşılacak biri değil, anlaşıldıkça okunulacak biri...

Yorum Yazın
ÖNEMLİ NOT: Bu sayfalarda yayınlanan okur yorumları ziyaretçilerin kendilerine ait görüşlerdir. Yazılan yorumlardan bakalimbilelim.com hiçbir şekilde sorumlu tutulamaz.

%d blogcu bunu beğendi: