Öğrenci İstanbul’da Hangi Yurtta Kalmalı?

petek temizliği

Kız öğrencilerin güvenliği ve donanımı bakımından gözü kapalı kalabilecekleri yurtlar arasında İstanbul Aydın Üniversitesi Kız Yurdu ilk sırada yer alıyor. 7/24 lobi, cafe, resepsiyon, restoran hizmetleri, üstün güvenlik donanımı, geniş ve kusursuz odaları ile dikkat çeken bu kız öğrenci yurdu ile öğrenciler emin ellerdeyken, ailelerininse gözü arkada kalmıyor.

Üstün Konfora Sahip Yurt Odaları


Odalar son derece konforlu ve dilerseniz 1 – 3 – 4 kişi sayısında kalabiliyorsunuz. Odalarda seçilen mobilyalar ise son derecen yeterli ve konforlu. Ek olarak birçok yurtta olmayan; kütüphane – etüt odası, spor yapabilmeniz için yeterli donanımda bir spor salonu,  lezzetli yemekler bulabileceğiniz restoran, türlü sağlık sorunları için yurtta hemşire gözetiminde bir revir ayrıca içinde; satranç, Playstation 4 konsol oyunları, masa tenisi, bilardo gibi detaylar bulabileceğiniz aktivite odası da mevcut. Kısacası aradığınız şey tam donanımlı ve üstün güvenlikli bir Kız Yurdu ise kesinlikle doğru adres İstanbul Aydın Üniversitesi Kız Yurdudur.

 

Yurt Çevresinde Sinek Uçurtmayan Bir Güvenlik Anlayışı

İstanbul Aydın Üniversitesi Kız Yurdu’nun dikkat çeken bir diğer üstün özelliği ise güvenlik donanımlarıdır.  7/24 güvenlik sistemleri kameralar, güvenlik ekibiyle gözetiminde izlenerek korunan bu yurtta uluslararası standartlara uygun olarak yüz tanıma sistemleri ile giriş çıkış sağlanıyor. Bu sayede de yabancı sinek dahi uçurulmuyor Kız Öğrenci Yurdu çevresinde.

Ayrıca öğrencilerin temel ihtiyaçlarına yönelik olarak eksik ya da ihtiyaç gereksinimleri konusunda  her tülü sorun için 7/24 resepsiyon – lobi danışma hizmetleri veriliyor. Ek olarak deneyimli temizlik personeli düzenli olarak tüm odaları ve yurt binasını temizleyerek hijyen sağlıyor.  Kısacası İstanbul Aydın Üniversitesi Kız Yurdu öğrencilere ev sıcaklığını aratmayacak olan otel konforu niteliğinde zengin sosyal aktivitelerle donanmış özel bir yaşam kompleksi sunuyor. Yine merkezi lokasyondan doğan yüksek stantlardaki sosyal eğlence imkanı, toplu taşıma araçlarına yakın bir konumun yanı sıra ring hizmetleriyse cabası. Kısacası İstanbul Aydın Üniversitesi Kız Yurdunu  İstanbul’un en iyi kız öğrenci yurdu olarak anılmaya devam ediyor.

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir