Online Canlı Radyo Dinle

petek temizliği

Online Canlı Radyo Türkiye’de yayın yapan radyoları bir arada toplamıştır. Sade ve kullanışlı tasarımıyla herkesin rahatça radyo dinleyebilmesi için oluşturulmuş radyo dinleme sistemidir. Mobil Radyo Dinleme imkanıda sağlamaktadır.

Online Canlı Radyo

İnternetin olduğu her yerde ve akıllı telefon ve tablet gibi her cihazda müzik severlerin canlı radyo dinleyebilmesi için oluşturulmuştur. Mobil uyumlu radyo sitemizde sadece ulusal radyolar değil yerel radyolarda bulunmaktadır, bu yerel radyoları 5 liralık bir aux kablosuyla aracınızdada dinleyebilirsiniz, telefondan sitemize girip veya mobil uygulamamızı indirerek dinlemek istediğiniz radyoyu seçip aracınızın aux girişiyle bağlantı kurduktan sonra telefonunuzda çalan müzik artık aracınızda çalacaktır.

Peki radyolar ne kadar internet harcar? ulusal radyoların kbps hızı yüksek olduğu için saatte 50 mb, yerel radyolar ise saatte 30 mb gibi bir internet tüketir kısacası çok fazla internet kullanımı olmaz.

Herkesin tarzına uygun yerli ve yabancı yüzlerce mobil uyumlu radyoyu bulabileceğiniz ve online radyo dinleyebileceğiniz tek adres.

2 thoughts on “Online Canlı Radyo Dinle

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir