Özel Alarko Klima Bakım ve Onarım Servis Noktası

petek temizliği

Geçtiğimiz aylarda çok sık kullandığımız için bu sık kullanıma dayanamayan klimamız artık servis hizmeti almanın vaktinin geldiğini bizlere belli etti. Düzenli bakım hizmeti alma konusunda çok disiplinli hareket etmiyorum ve ürünler bir süre sonra çok büyük masraflar ile karşımıza çıkıyor.

 

Bu masrafları atlatabilmek adına bakım hizmetlerinden de kaçıyorum ancak yaptığımın büyük bir yanlış olduğunu geçtiğimiz günlerde kötü bir şekilde fark ettim. Alarko marka klimam hiçbir şekilde çalışmıyordu ve aradığım bütün servis firmaları gerekli incelemeleri yaptıktan sonra yeni bir klima almam gerektiğini söylediler. Son olarak Özel İstanbul Alarko Servis firmasını aradım ve ekipler evime gelerek ürünü detaylı bir şekilde inceledi ve diğer firmaların yaptığı gibi işten kaçmak yerine bana yardımcı olmayı tercih ettiler.


Özel İstanbul Alarko Servis ekipleri kaliteli bir çalışma ile beni çok daha büyük bir masraftan kurtardı ve ürünün ilgili sorununu kısa sürede çözerek yeni bir ürün almamı engellediler. alarko servisFirma gerçekten profesyonel bir iş yapıyor ve güler yüzlü ekibi de insanın içini ısıtıyor.

Alarko marka ürünlerinizi teslim edebileceğiniz ve güvenilir bir şekilde hizmet alabileceğiniz firma sayesinde sizler de daha büyük masraflardan kurtulabilir ve ürünlerinizin ömrünü de en iyi şekilde uzatabilirsiniz. Kaliteyi ayaklarınıza kadar getiren bu firmaya web adresinden kolayca ulaşabilir ve servis hizmetleri konusunda çok daha detaylı bilgiler alabilirsiniz.

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir