Özel Ders Neden Tercih Edilmeli?

petek temizliği

Her kesim farklı öğrenme yeteneklerine sahiptir. Kursiyerlerin mevcudiyeti, motivasyonu ve konsantrasyon halleri aynı değildir. Değişik şahsiyet yetenekleri gereği çocuklar; farklı formda idrak eder, birbirinden farklı yordamlarla daha güzel öğrenir, özel çalışma ve öğrenme teknikleriyle bilgiyi daha hızlı algılar. Tüm bu çeşitlilikler ve sıkışık bir ders çevresi göz önüne alındığında, eğitim gören bireylerin özel derse ihtiyaç duyması olağandır.

Özel ders boyunca öğrenim öğrencilerin gereksinimlerine göre şekillenir, öğrenci için en mükemmel öğretim yordamı analiz edilerek bu şekilde öğretim sağlanır. Özel ders müddetince insanların eksik ve tam zaruretleri olan konulara yoğunlaşılır.

 

Özel dersin edindirdiği imtiyazlar şunlardır:

* Birebir öğrenme ile dar sürede daha çok bilgi transferi edinirsiniz.
* Öğrenci-öğretmen etkileşimi daha etkili olacağından daha çabuk öğrenirsiniz.
* Özel ders ile grup ortamında soramadığınız soruları özgüvenli bir biçimde sorarsınız.
* Özel dersler öğrenci temellidir; derse yoğunlaşma ve arzunuza göre teneffüs sayısı ve süresi verilir.
* Özel ders tarihini siz planlarsınız; size en geçerli olan gün ve saatte öğrenme ihtimal haiz olursunuz.
* Özel ders lokasyonunu siz seçersiniz; istediğiniz herhangi bir lokasyonda veya eğitim kurumumuzda öğrenme olasılığına sahip olursunuz.
* Özel dersler öğrenci becerilerine göre sağlandığından daha programlı ve etkili geçer.

 

ozel ders

 

Üniversite Özel Ders, Calculus Özel Ders, Lineer Cebir Özel Ders, Olasılık Özel Ders, Diferansiyel Denklemler Özel Ders, İstatistik Özel Ders, Programlama Özel Ders, Ekonomi Özel Ders, Finans Özel Ders, Elektrik Özel Ders, Makina Özel Ders, Elektronik Özel Ders ile Daha Hızlı Öğrenin.

İlkokul ve Ortaokul Özel Ders, Matematik Özel Ders, Geometri Özel Ders, Fizik Özel Ders, Kimya Özel Ders, Biyoloji Özel Ders, Tarih Özel Ders, Coğrafya Özel Ders, Türkçe Özel Ders, İngilizce Özel Ders, size gerekli bilgileri sağlayacaktır.

 

Yabancı Dil Özel Ders, TOEFL Özel Ders, IELTS Özel Ders, TOEIC Özel Ders, GRE Özel Ders, GMAT Özel Ders, SAT Özel Ders, Kurumsal İngilizce Özel Ders, İş İngilizcesi Özel Ders, Konuşma İngilizcesi Özel Ders, Seyahat İngilizcesi Özel Ders, Elementary Özel Ders, Pre Intermediate Özel Ders, Intermediate Özel Ders, Upper Intermediate Özel Ders, Advanced Özel Ders, Hazırlık Atlama Özel Ders, Almanca Özel Ders, Fransızca Özel Ders, Çince Özel Ders, Rusça Özel Ders, Arapça Özel Ders, İtalyanca Özel Ders, İspanyolca Özel Ders size Yabancı Dil öğrenme konusunda yol gösterecektir.

 

Özel Ders; almak kurs derslerine nazaran daha masraflı gelebilir. Fakat özel dersler ile daha çabuk öğrenip amaçlarınıza az sürede erişecek olmanız bunu yararııza uygun olarak çevirir. Özel dersler fleksibl olup bireylerin ihtiyaçlarına göre verildiğinden kısa vakitte sonuca odaklar.

Okudunuz Mu?  KPSS'de Hangi Kurumlar Tercih Edilmeli

Özel ders sırasında öğretmen insana en efektif metotlarını ve değerli püf noktalarını gösterir. Sınıf derslerinin zıttına özel dersler; direkt öğrencinin gereksinimlerine ve arzularına esaslıdır. Kişilerin soru sorarken üzerinde hiçbir özgüvensizlik hissetmez ve arzu ettiği soruları çekinmeden sorma imkanına erişmiş olur.

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir