Özel İstanbul Ariston Çamaşır Makinesi Servisi

petek temizliği

Çamaşır makinem ile ilgili büyük sorunlarım vardı ve artık yakın zamanda yeni bir makine ile yoluma devam etmenin zamanı gelmişti diye düşünüyorum. Yakın çevremde benimle aynı modeli kullanan komşum, servis hizmeti ile bu sorunu aşabileceğimi söyledi ve ben de en azından denemek adına tavsiye ettiği adresi, yani Özel İstanbul Ariston Servis firmasını aradım. Güler yüzlü bir ekip beni karşıladı ve bu ekibe adres bilgilerimi ilettikten sonra verdikleri saatte evimde oldular. Ürünün gerekli kontrolleri yapıldıktan sonra sorunun kısa sürede halledilmesi ve beni çok az bir masraf ile bu işten kurtarmaları da gerçekten iyi oldu.

 

Özel servis firması olduğu için ilk etapta büyük bir ön yargı ile yaklaştım ancak firmadan aldığım hizmet ile birlikte bu ön yargı geride kaldı diyebilirim.


ariston teknik servisİşini iyi yapan herkese saygı duyuyorum ve bu saygıyı fazlasıyla hak eden bu firmayı sizlere de tavsiye etmek istiyorum. Kusursuz bir çalışma örneği sergileyen ve kaliteyi ayaklarıma kadar getiren bu firma ile sizlerin de tanışmasını isterim. Ariston marka ürün kullanıcısı iseniz sizler de hiç vakit kaybetmeden bu firmadan hizmet alabilir ve ürünleriniz ile ilgili tüm sorunlardan kısa sürede kurtulabilirsiniz. Doğru tercih olacağını düşünüyorum ve hizmet aldıktan sonra sizler de benimle aynı düşüncelere sahip olacaksınız.

 

Aristonservis.co isimli sitelerinde yer alan telefon ile hizmet veren ve bu hizmetler doğrultusunda müşteri memnuniyetini de en iyi şekilde sağlayan firma sayesinde sizler de kaliteye kısa sürede sahip olabileceksiniz. Sorunsuz hizmetin adresi olan bu firmaya dilediğiniz zaman ulaşabilir ve taleplerinizi de saniyeler içerisinde ileterek beklemeye koyulabilirsiniz. Randevu saatinde adreslerinizde olacaklarından şüpheniz olmasın.

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir