Özel Zanussi Servis Hizmeti Sizlerle!

kampanya haberleri

Yaşam kalitesini arttırmaya yönelik yenilikçi çözümleri ile geleceğe yön veren firmalar arasında yerini alan Zanussi, çok geniş bir ürün yelpazesi ile müşterilerine hizmet vermektedir. Rahatlık, kalite ve konforu, teknoloji ile birleştiren Zanussi, sektörde edindiği haklı başarısını her geçen gün daha da yükseğe taşımaktadır. Tüketicilerin bireysel ihtiyaçlarına yönelik pek çok ürünün yanında, kurumsal ihtiyaçları düşünerek tasarlanan çözümleri ile de hayatın her alanında Zanussi marka ürünler karşımıza çıkmaktadır.

Alanında büyük başarılara imza atan, sektörde söz sahibi bir çok önemli marka ile çalışmakta olan firmamız, Özel Zanussi Servis hizmeti ile sizlere teknik destek sağlamaya devam etmektedir.

Zanussi marka ürünlerinizde karşılaşabileceğiniz her türlü sorun için 7 gün 24 saat web sitemiz olan www.zanussiservis.org adresine ulaşabilirsiniz. Tüm teknik destek talepleriniz için uzman kadromuz ile kesintisiz olarak size hizmet vermekte, en hızlı, güvenilir, kaliteli hizmeti, profesyonel yaklaşımla müşterilerimize sunmaktayız.

zanussi servisÇağrı Merkezimiz tarafından anında işleme alınacak olan teknik destek talepleriniz, her biri konusunda uzman kişilerden oluşan personelimiz tarafından hızla incelenecek ve ihtiyacınız olan çözümler en kısa süre içerisinde sizlere sunulacaktır.

Teknik destek taleplerinizde, parça değişimi gerektiren durumlarda, ilgili alanda sektörün en çok tercih edilen, en kaliteli malzemeleri temin edilmekte ve uzman kadromuzca özenle değişim yapılmaktadır. Tüm işçilik ve yedek parça değişimlerinde 1 yıl garanti sunmaktayız.

Bir Cevap Yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

yol haritası ---------- otobüs bileti ---------- evden eve nakliyat ---------- davetiye modelleri ---------- kredi bilgisi ---------- neodyum mıknatıs
%d blogcu bunu beğendi: