Prefabrik Yapı Sektöründe Aradığınız Çözümlerin Adresi

petek temizliği

Prefabrik yapılara olan ilgi gün geçtikçe artıyor. Peki neden ? Daha ucuz maliyet, daha çok dayanıklılık ve neredeyse istediğimiz dizayna sahip yapılar elde edebilme imkanı olarak sıralayabiliriz bunu. Yine ülkemizin depremsellik açısından hareketli bir kuşakta yer alması nedeniyle, güvenli olması açısından da göze çarpıyor prefabrik yapılar.

Gelişen teknoloji ve montajlanabilir yapılara olan ilginin artışı, üretici bazında sektöre girişleri de hızlandırmış durumda. Bu durum, prefabrik yapılardaki çeşitliliği arttırmakla birlikte firma fazlalığı nedeniyle rekabeti de arttırmaktadır. Bu durum her ne kadar tüketici lehine bir gelişme gibi görünse de montajlanabilir yapı sektöründe, kaliteli malzeme ve kaliteli işçilik kriterlerine dikkat etmeliyiz. Bu iki kriteri ön planda tutunca zaten birçok firmayı eleyeceksiniz.

Tam da bu noktadaki ihtiyaçlarımızda, taşınabilir prefabrik yapı sektörünün nabzını tutan demonte yapı imdadımıza yetişiyor.


2011 yılından beri prefabrik, prefabrike ev, hazır ev, hazır konut, çelik ev, çelik konut, hazır yapı ürün gruplarıyla müşteri odaklılığını benimseyerek aralıksız hizmetler sunan firma, sürekli gelişmeyi ve yenilenmeyi prensip edinerek büyümeye ve hizmet vermeye devam ediyor.

Demonte Prefabrik Yapı, başarı kriterlerini;

  • Projeleri zamanında ve bütçeye uygun tamamlamak,
  • Üst kalite inşaat servisleri sunmak,
  • Çevre ve İş Sağlığı Güvenliği en üst standardlarda tutmak,
  • Çalışanlarını, şirkete başarıyı sağlayan en kıymetli varlığı olarak benimseme

olarak sıralamıştır.

 

Bütçenize uygun, rahat ve kullanışlı, dayanıklı ve estetik prefabrik yapılar ile Demonte Prefabrik Yapı her zaman hizmetinizdedir. Siz sadece hayal edin, gerçekleştirmek bizim işimiz.

http://www.demonteprefabrik.com/

 

Updated: 7 Ekim 2019 — 14:54

2 Comments

Add a Comment
  1. kolay kurulum ile bu çözümler çok iyi bir secim yazlık yerime böyle bir öneriyi düşünebilirim.

  2. Bu şekilde bir ev yapmak ne kadar sağlıklı oluyor acaba? Yazlık falan yapmak istendiğinde iyi bir çözüm olabilir ama normal yaz kış oturulacak ev için ideal mi acaba?

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir