REHAU Bayileri ile Güvenilir Hizmet

petek temizliği

REHAU merkez üretim fabrikası 1948 yılında 15.000’den fazla çalışanla faaliyet göstermeye başlamış dünya çapında kalitesini kanıtlamış polimer ürünler üreten bir merkezdir. Otomotiv sanayi ve havacılık sanayi gibi malzeme kalitesinin en üst seviyede olduğu üretim sektörlerinde ürettiği malzemeler güvenle kullanılan REHAU evlerinizde ve iş yerlerinizde güvenle kullanabileceğiniz kapı, pencere ve panjur sistemlerinin üretilmesine imkan verecek PVC profil ve diğer ürünleri de üreterek 5 kıtada müşterileriyle buluşturmaktadır. REHAU Bayileri  böylelikle dünyanın her köşesine ve ülkemizde de yayılmış bulunmaktadır.

Üretilmiş üstün kaliteli ürünlerin en iyi tasarımlarla ve uzman teknik ekiplerle size ulaştırılması son derece önemlidir. REHAU ürünlerinin sizinle buluştuğu nokta, elindeki malzemeyi en iyi şekilde tanıyan, sizin için en doğru seçenekleri fiyat ve kullanışlılık alternatifleri ile size sunabilecek üretici REHAU PVC Bayileri sizin randevu talep etmenizin ardından kısa sürede uygun çözümler için sizi ziyaret edecektir.

rehaudizaynREHAU ülkemizde büyüyen bir bayii ağına sahiptir. Kaliteyi sahiplenen atölyelerde uzman teknik ekipler, ihtiyaçlarınızın dinlenmesinden gerekli yerlerde ölçülerin alınmasına size en uygun malzemelerin ve farklı fiyat seçeneklerinin projelendirilerek size sunulmasına en sonunda uzun yıllar sağlıkla kullanmanızı dilediğimiz REHAU kalitesini taşıyan ürünlerin montajının yapılmasına kadar size en iyi şekilde hizmet vermek için çalışırlar.


REHAU Bayi malzeme kalitesi ve çeşitliliğinde sunulan renk kartelalarında bir farklılık göstermezler. Uygulama ekipleri sizin ihtiyacınıza göre birini seçebileceğiniz bölgeniz işletmelerinden biridir. Siz evinizde bir değişiklik yapmak isteyeceğiniz gibi kendinize yeni bir yuva yada işyeri üretebiliyor olabilirsiniz. Bahçenizde kendinize temelsiz bir yapıyla yeni bir mekan tasarımı yaparsınız. Birbirinden farklı bu ihtiyaçlar için farklı teknik ekipler gerekecektir. Tüm bayilerimizde ürünlerimizin fabrikada üretildiği yüksek kalite ile tarafınıza ulaşacağına inanıyoruz.

Updated: 30 Aralık 2015 — 12:34

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir