REHAU Pencere Fiyatları İle Memnuniyet

petek temizliği

Kalite en sağlam, dayanıklı, kullanışlı olanı sizin memnuniyetinizi sağlayacak en uygun fiyatla size sunmaktadır.  REHAU Pencere bu kalite anlayışı doğrultusunda oluşur. Elbette size özel üretilen ürünlerimizin herkes için eşit olan malzeme fiyatlarından bahsediyoruz. Toplam malzeme fiyatları istediğiniz ürüne ne kadar malzeme harcanacağı hesaplanarak belirlenir.

Pencere, kapı, kış bahçesi, panjur yada kepenk sistemlerinin fiyatları sizin istediğiniz modelin ölçülerine ve sizin üründen beklentilerinize göre değişecektir. Bunları size kısa ve açık bir dille anlatalım.

İhtiyacınız olan ürünün sizin kullanış isteklerinize göre değişen açılış yönleri olacaktır. Tek-çift yönlü açılır, sürmeli yada sineklik içeren bir kapı ya da pencere tercih edebilirsiniz. REHAU Pencere Fiyatları hesaplanırken sizin ürününüzün montaj sırasında uygulamak isteyeceğiniz pencere çevresi mermer yada alçı uygulamaları da fiyatınızı etkileyecektir.


pvc sistemleriKullanılan PVC profil ürünlerin özellikleri dolayısıyla fiyatları değişir. Üretici bayimizde teknik ekiplerden öğrenebileceğiniz, internet sitemizden de ulaşabileceğiniz ürünlerimizden dilediğiniz fiyata daha önemlisi ihtiyacınıza göre bir seçim yaparsınız. Örneğin GENEO ile GENEO PHZ ürünlerimizi kısaca karşılaştıralım. Ekonomik ürünlerde bulabileceğiniz seçeneklerimiz arasında bu iki ürünümüz “yüksek enerji verimliliği” sağlar.  86 mm yapı derinliğine sahip bu iki penceremizde de profilin oldukça sağlam olmasını sağlayan elyaf bileşimli RAU-FIPRO malzemesi kullanılır. İkinci ürünümüzde PHZ kodu ise ürünümüzün ısı yalıtımında sağladığı en üst seviye başarıyı göstermektedir. PHZ pasif ev sertifikası ısının dışarıya kaçmasını yada dışarıdan gelmesini önleyen yapısıyla ısıtma ve soğutma sistemlerini oldukça verimli kullanmanızı sağlar ki bu çevre dostu olmanızı da sağlar. PHZ kodlu ürünümüzde ekstra olarak profil içinde bir yalıtımı destekleyen maddesi bulunmaktadır. REHAU PVC Fiyatları bu ayrıntılarla belirlenir. Evinize istediğiniz sistemi uygulayacak olan teknik ekip size ısıyı koruma ve havayı geçirme gibi durumlardaki başarısını rakamsal olarak anlatacaktır.

Updated: 29 Aralık 2015 — 10:40

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir