Rowenta Marka Süpürgeleriniz İstanbul’da Bize Emanet!

petek temizliği

Özel Rowenta Süpürge Servis, 10 yıl önce İstanbul ile birlikte ilk şubesini açtı ve kısa sürede büyüme kaydederek geniş kitlelere ulaşmayı başardı. Rowenta markası ile yaptığımız iş birliği sayesinde çok sayıda ürün kullanıcısı bizden haberdar oldu ve bizlerden hizmet almaya başladı. An itibarıyla İzmir’de de 1 adet şubemiz bulunuyor ve şube sayımızı arttırmak adına elimizden geleni yapıyoruz.

Her geçen gün biraz daha büyüyen ve gelişen firmamız, çok sayıda insana hizmet götürmek adına elinden gelenin daha fazlasını yapıyor. Süpürgelerinizin bakım ve onarımı için sizlere en iyi hizmeti sunuyoruz ve bu hizmetin karşılığında yüksek rakamlar istemiyoruz.

rowenta-servisÖzel ROWENTA Süpürge Servis firması hedeflerini her geçen gün biraz daha büyütüyor ve sahip olduğu müşteri kitlesini arttırmak adına gerekeni yapıyor. Daha fazla insana ulaşmak ve daha fazla insana hizmet götürmek istiyor ve bunu da gerçekleştiriyoruz. Ürünlerinizin sorunları ile ilgilenmek bizim en önemli görevlerimizden bir tanesidir ve bu görevi en iyi yapan çalışma arkadaşlarımız ile birlikte beklentilerinize de yanıt vermeye devam ediyoruz. Sizi mutlu ve memnun etmek adına bu sektördeyiz ve daha fazla insanın da bizden hizmet almasını istiyoruz. İletişim numaralarımız aynı ve dilediğiniz an taleplerinizi iletmeniz adına aktif bir şekilde hizmet veriyoruz.


Zamanı iyi kullanıyoruz ve sizlere daha hızlı hizmet verebilmek adına aynı gün kapılarınıza kadar geliyoruz. Hızlı servis hizmeti ayrıcalıklarından yararlanmak isterseniz eğer sizler de taleplerinizi http://www.rowentaservis.com üzerinden iletebilirsiniz. Ürünleriniziz teslim almak için kapılarınıza kadar geliyor ve sizleri herhangi bir şekilde zahmete sokmuyoruz. Bir şans verebilir ve bunu sizler de kendi gözleriniz ile görebilirsiniz.

Updated: 9 Aralık 2016 — 08:06

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir