Saç Parlaklığı ve Canlı Görünmesi

petek temizliği

Saçları her kadın için nasıl önemli ise benim için de o kadar önemli. Saçlarımın parlak ve canlı durması da benim kendime olan güvenimi yerine getiriyor ve bana kendimi daha iyi hissettiriyor. Ancak son zamanlarda saçlarımın eskisi gibi parlak ve canlı durmadığını fark ettim. Eskiden kendiliğinden bir dolgunluğa sahip ve hacmi olan saçlarım artık sönük ve mat görünüyordu. Bu da benim ruh sağlığımı ciddi anlamda etkiliyordu. Saçlarımın bu hale gelmesinde hayatımda yaşadığım stresli olaylar ve kendime uzun süredir ilgi göstermememin payı büyüktü. Saçlarımın geldiği bu durum üzerine saç bakım ürünleri ile ilgili internet üzerinden bir araştırma yaptım. Saçlarımın eski haline gelmesi için alıp denemek istediğim ürünlerin organik yani doğal ürünler olmasını istiyordum. Sonrasında Dermokolik internet sitesinde yer alan Organix marka saç bakım ürünleri ile karşılaştım.

Saçlarıma daha fazla zarar vermemek adına http://www.dermokolik.com/?B=Marka açık adresli*internet sitesinde bulduğum saç bakım ürünü ile ilgili sıkı bir araştırma içine girdim. Sitenin müşteri hizmetlerini arayarak aklıma takılan her türlü soruyu sormaya çalıştım. Onlar da kendilerine ilettiğim her soruya cevap verdiler. Sonuç olarak saç bakım ürünlerini almaya ikna oldum. Müşteri hizmetlerinde benimle ilgilenen arkadaşın tavsiyelerine uyarak başlangıçta saç dökülmelerimi azaltmak için bir şampuan aldım ve kullanım talimatına uygun olarak yeterli süre kullandım. Saç dökülmelerine karşı etkili olan bu şampuanı kullanmaya başladıktan bir süre sonra saçlarımda oluşan değişikliği gözlemlemeye başladım. Saçlarım o sert hallerinden kurtulup biraz yumuşamaya başlamıştı. Saçlarım hazır bu hale gelmişken bakımı devam ettirip, yine aynı markanın canlandırıcı saç kremini alıp denedim. Bu canlandırıcı saç kremini de yine aynı şekilde kullanma talimatına uygun bir şekilde saçlarıma uyguladım. Saçlarım bu şampuan ve saç kremi sonrasında eski hallerine döndüler. Saçlarım bu ürünler sayesinde yeniden canlı, parlak ve hacimli bir görünüme kavuştu.

Bu siteden aldığım ürünler kesinlikle başka yerlerde ve internet sitelerinde satılan diğer dermokozmetik ürünlere benzemiyor. Herkes gönül rahatlığı ile kendi saç tiplerine ve yaşadıkları sorunlara uygun olarak bu ürünleri alarak kullanabilir.


4 Comments

Add a Comment
  1. Saçlarım için ben de organix şampuan ve saç kremini kullanıyorum. 2 aydır kullanmama rağmen saçlarımı parlaklık vererek cok güzel düzene soktu diyebilirim.

  2. Yengem vasıtasıyla organix kullanmaya başladım. Onda görüp bir kez kullandıktan sonra alıp kullanmayı istedim. Saçlara inanılmaz güzel koku veriyor ve canlı görünmesini sağlıyor.

  3. geçen seneden beri kullanıyorum organix şampuanı. dışarda kozmetik mağazalarında bulabiliyorum genelde, ücreti maddi bütçemize göre biraz pahalı geldiği için her zaman alamıyordum.önerdiğiniz sitede üçte de bir oranında daha ucuzmuş, zorlanmadan alabilicez teşekkür ederiz.

  4. Dermokozmetik yazarak dermokolik sitesini buldum, sitenin güvenilir olup olmadığını kontrol etmek için araştırma yaptığımda da yazınıza rastladım. Son derece ekonomik fiyatlarınız varmış. Kullanıcıların yoruumları da güvenilir olduğunu kanıtlıyor. Birkaç sipariş vererek deneyeceğim.

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir