“Sorun Cevap Verelim” Bölümü Yayında!

petek temizliği

Merhaba değerli ziyaretçilerim. Sizlerin beğenisiyle ve desteğiyle ilerletmeye devam ettiğim sitemde, soru formatında gelen yorumlarınıza ve aklınıza takılanlara daha düzenli-sistemli cevap verebilmek adına yeni bir kategori oluşturmaya karar verdim.

Sorun Cevap Verelim adı altında oluşturduğum bölüm ile daha hızlı, daha etkin ve daha düzenli bir etkileşim kuracağız. Sizlere bu soru-cevap bölümünden biraz daha ayrıntılı bahsetmek istiyorum.

 

 

 

Soru Kategorileri…

 

Sorun Cevap Verelim bölümünde siteye ait kategorilerin daha alt kısımlarını ekleyerek sorularınızı daha belirgin konu başlıklarında sorabilmenizi sağlamaya çalıştım. Şöyle ki;

 

Ekonomi Kategorisinde;

  • Amatör Altın Yatırımı Yapanlar
  • Online Alışverişler
  • Banka İhtiyaç Kredileri

 

adı altındaki alt başlıklardan sorularınızı sorabilirsiniz.

 

 

Kpss Memurluk Kategorisinde;

  • Kpss Tercihleri
  • Kpss Atamaları
  • Kpss Hazırlık
  • Kpss Memurluk

 

şeklindeki alt başlıklar üzerinden sorularınızı yönlendirebilirsiniz.

 

 

Teknolojik Geziler Kategorisinde;

  • Akıllı Telefonlar
  • Elektrikli/Elektronik Ev Aletleri

 

hakkında sorular sorabilirsiniz. Bu alt başlıklar dışında yer alan bir sorunuz var ise bunu da Diğer Konular adlı alt başlık vasıtasıyla iletebilirsiniz.

 

 

 

“Sorun Cevap Verelim” bölümüyle neler kolaylaşacak?

 

Yazıların altına yaptığınız soru formatındaki yorumların takibinin zor olduğunu biliyorum. Yorum yaptıktan sonra bir başka gün siteye girip sorunuzun cevabını arıyorsunuz ama hem ilgili yazıyı bulmak hem de o yazı altındaki diğer yorumlar arasında sorunuzu bulmak yorucu ve karışık geliyor. Sorun Cevap Verelim bölümü ile sorduğunuz soruları kolayca ve daha hızlı şekilde takip edebileceksiniz.

Göze hoş gelen ve basit kullanım arayüzü ile ilgili kategoride sorularınızı gönderebiliyorsunuz. Yine arama kısmını kullanarak konu ile ilgili daha önce sorulmuş soruları inceleme fırsatı da bulabiliyorsunuz. Bu şekilde diğer ziyaretçiler tarafından sorulmuş soruları ve gelen cevapları okuyarak daha hızlı bilgi edinebiliyorsunuz.

 

Umarım sizler için güzel bir yenilik olmuştur. Desteklerinizi esirgemeyin, hoşçakalın.

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir