Teknik ve Mühendislik Eğitimleri ve Projeleri Merkezi

petek temizliği

CADSAY uzun yılların sektör tecrübesi ile mühendislik, inşaat, makina, mimarlık ve teknik çizim dersleri, danışmanlık ve proje hizmetleri sunan profesyonel bir merkezdir.

 

CADSAY, özgün ve profesyonel eğitmenleri aracılığıyla takdim edilen eğitim müfredatlarına haizdir. Mühendislik, mimarlık ve çizim sahasında ihtiyacınız olan kurs, danışmanlık ve proje hizmetleri, bölümünde uzman eğitmenlerimiz aracılığıyla CADSAY çatısı altında sağlanmaktadır.


 

 

 

AutoCAD Eğitimi İstanbul

 

CADSAY yıllardan beri, mimarlık, inşaat, mühendislik, otomotiv, ulaştırma, iletişim, üretim ve eğitim başta olmak üzere birçok bölümde çalışan kamu kuruluşları, özel firmalar ve bireysel kişilere yönelik eğitim, danışmanlık ve proje yardımı vermeye kesintisiz devam etmektedir.

 

Sta4CAD Öğrenme İstanbul

 

Ekibimiz; özden, gereksinimlerinize özel çözümler üreten, uzmanlıktan ödün vermeyen ve ekip çalışmalarına önem ve dikkat sunan bir yapıya sahiptir.

Düşük riskli ve sonuç tabanlı çalışan kadromuz ile ders, danışmanlık ve proje ihtiyaçlarınızda beraberinizde çalışmaktayız.

 

autocad-egitimi-kursu

 

Primavera Dersi İstanbul

 

CADSAY olarak ekibimiz; en son bilgisayar alanında güncellemelerini sürekli olmak üzere izlemekte, firmaların dizayn teknolojilerini geliştirici, olasılığını ortaya çıkarıcı ve yenilik yolunda rekabet avantajları kazandırmaya dönük kapsamlı yardımlar verir.

 

CADSAY’in kursunu verdiği başta dersler: SAP2000 Kursu, Primavera Kursu

Sonuç odaklı çalışan kaliteli ekibimiz beraberinde aldığınız eğitim, danışmanlık, proje yardımı ile sizler de kariyerinizi ve başarılarınızı bir üst seviyeye taşıyabilirsiniz.

 

SAP2000 Eğitimi İstanbul

CADSAY olarak gayemiz; çözüm ortağı olduğumuz kurumlara değer katan, fark yaratan projeler üretmek ve en çok nitelik standartlarında eğitim hizmeti sağlamaktadır.
Cadsay, kurum çalışanlarına çağdaş ve çok farklı bir eğitim anlayışıyla hizmet vermektedir.

Verdiğimiz destekler alanın yüksek sıralarında yer almaktadır.

Bölümünde Türkiye genelinde en sağlam ve en önde giden hizmeti veren Cadsay, profesyonelliği kendisine bir unsur olarak belirlemiş ve asla kalitesinden şüphe duymamaktadır.

CADSAY’in dersini verdiği başlıca konular: STA4CAD eğitimi, AutoCAD Eğitimi

 

Cadsay olarak bizi öne çıkaran ilkeler;

Genç ve Dinamik Takım
Proje TabalıYaklaşım
Uzun Sektör Tecrübesi
Kalite Odaklılık
Güncel Teknolojiyi Takip
Teknik Destek
Uzman Ders Müfredatı

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir