güncel kampanyalar
TGRT haber, Türkiye’nin ulusal haber kanalıdır ve bir çok kanala göre ön sıralarda yer alır son dakika gelişmelerini gecikmeden yayınlamakta üstüne yoktur. Programlarına bi bakalım; Spor, Gün  ortası, Gün içinden, Akşam Haberleri, Ana Haber, VOA, Konuşacak Çok Şey Var, Gece Haberleri, Belgesel, Huzura Doğru vb. gördüğümüz üzere Haber kanalı olduğu çok acık.
İhlas holding’ e ait olan bu haber kanalı günümeze kadar hız kesmeden gelmiştir. Fox Tv yi ABD’nin şirketlerine satınca ihlas holding TGRT de yayın yapmya başlamıştır. TGRT EU ile 16:9 formatına 15 aralık 2015 tarihinde geçiş yapmıştır.
tgrt haber
TGRT haber, 21. yıl dönümüde Logo değişimine uğramıştır. Ayrıca logonun da bulunduğu yeri değiştirmiştir. Canlı Tv, tam adı Türkiye Gazetesi Radyo Televizyonu Haber. Kuruluş 29 Ekim 2004.Şirket İhlas Yayın Holding. Sahibi Enver Ören (2004-2013),Ahmet Mücahid Ören (2013-günümüz). resim formatı 16:9 (SDTV), 16:9 (HDTV). Genel merkez Yenibosna, İstanbul. Kardeş kanallar TGRT Belgesel, TGRT EU, TGRT FM. Karasal yayın Normal anten VHF 12. Uydu yayını Türksat 4A 12228 V 8400 5/6 (SD) D-Smart 45. kanal (SD/HD) Digitürk 45. kanal (SD) 345.kanal (HD). Kablo yayını Kablo TV S 20 (SD),
Teledünya 50. kanal (SD). ADSL ile IPTV ,Tivibu 67. kanal (SD).

Ekrem Özdemir Hakkında

Sabırlı, sakin, bildiğini paylaşmaktan keyif alan faydacı yaklaşımına sahip bir kişilik... Okundukça anlaşılacak biri değil, anlaşıldıkça okunulacak biri...

Yorum Yazın
ÖNEMLİ NOT: Bu sayfalarda yayınlanan okur yorumları ziyaretçilerin kendilerine ait görüşlerdir. Yazılan yorumlardan bakalimbilelim.com hiçbir şekilde sorumlu tutulamaz.

%d blogcu bunu beğendi: