Üç Boyutlu Canlandırma Grafik Görsel Efekt ve Modelleme Dersleri

petek temizliği

Üç Boyutlu Canlandırma Grafik Görsel Efekt ve Modelleme Dersleri

InDesign Eğitimleri; Üç Boyutlu Canlandırma ve grafik aplikasyonlarında tecrübeli bir kurs merkezidir. Efektif Canlandırma ve 3 Boyutlu modellemeler meydana getirmek için özellikle Adobe aplikasyonları: grafik, animasyon, ve modelleme prosesleriyle uğraşanların bilmesi gereken önemli uygulamalardır.

Ekibimiz; bu hizada içten, ihtiyaçlarınıza spesiyel yanıtları oluşturan, uzmanlıktan taviz vermeyen ve kadro çalışmasına yer veren bir profile haizdir.


Photoshop Kursu Eğitimi

3ds Max Eğitimi olarak bizi öne çıkaran sebepler;

Genç ve Dinamik Ekip, Proje Odaklı Yaklaşım, Uzun Sektör Deneyimi, Kalite Odaklılık, Güncel Teknolojiyi Takip

Politika ve amacımız; riski en alta indirip, sizin varış noktasına ulaşmanızı sağlamaktır.

Üç Boyutlu Animation, grafik, modelleme ve çizim işlerinde; özel ders servisimizden yararlanarak, kalıcı ve yaratıcı bir biçimde işlerinizi gerçekleştirebilirsiniz.

 

 

Photoshop Dersleri

 

Photoshop Eğitimi tamamlandığında kursiyer; ihtiyaçları kadar en basitten ileri dereceye Photoshop’u eğitimi alır. Photoshop Kursu ile; kalıcı grafik ve resimler oluşturabilir, editleyebilir ve bu yöntemle sağlam sonuçlar edinirsiniz. Photoshop Kursları süresince, Ders içeriğinde yer alan içerikleri, ayrıntılı çok örnekli egzersizler ile öğrenirsiniz.

 

 

3ds Max Eğitimleri

 

3ds Max, ileri seviye karakter modelleme teknikleri ile oyun geliştiricilerinin gözdesi haline gelmiş tasarım, modelleme ve Canlandırma aplikasyonu olmuştur. 3ds Max, sinema özel efektleri, mimari sunumlar ve endüstriyel tasarım sunumları gibi sahalarda da sıklıkla kullanılmaktadır.

3d Max Kursu çok sayıda temel nesneyi oluşturma olanağı getirir. Eğitim bitiminde; mimari dizaynlar için de duvar, kapı, pencere ve merdiven gibi bileşenleri boyutlarını kolayca düzenleyerek çalışmanıza ekleyebilirsiniz.

3d Max Kursu Eğitimi

After Effects Eğitimi

 

After Effects Kursu: After Effects, Adobe firması tarafından özelleştirilen; dijital görsel efekt ve hareketli grafikler oluşturulmasını sağlayan programdır. After Effects ile; 2 boyutlu ve 3d platformlarda animasyonlar üretilebilir, geliştirilebilir ve özgün grafik animasyonları oluşturulabilir. After Effects Kursları ile; film, dizi ve reklam çekimlerinde yoğunlukla kullanılan ve plugin özellikleriyle kullanımı oldukça pratik olan After Effects aplikasyonunu en temelden ileri dereceye kadar edinirsiniz.

Madde, vakit, insan ve aralarındaki; sıra, ölçü ve bağlantılar projemizin temelini sağlamaktadır. Bilgi, işimizin en değerli bütünüdür. Hayatımızın hızlı değişen teknoloji esaslı proje ortamında bilgi her şeydir. 3ds Max Eğitimi, işinizi daha iyi ve süratli gerçekleştirebilmeniz için sizi ilerleten animasyon, grafik ve tasarım ders hizmetleri kazandırır.

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir