Üye Olmadan Kelebek Sohbet Chat Yapma

petek temizliği

Sohbet sitelerine yeni gelen özellikler daha bir başkası ise var olan diğer sosyal medya hesaplarınızı profilinize tanımlayarak insanların size başka mecralarda da tanımasını sağlayabilmektir. Facebook, Instagram, Twitter, Blog Sayfası , Gmail gibi bilgilerinizi profilinizde paylaşarak ve sohbet üyeliğiniz ile eşleştirerek hem güvenilirlik kazanırsınız hem de insanların sizin hakkınızda çok daha fazla bilgi sahibi olmasını sağlarsınız. Sosyal medya hesaplarınızı sohbet siteleri ile eşleştirdiğinizde takipçilerinizin artacağını göreceksiniz. Bu da daha fazla kişiyle direkt olarak tanışma imkanı sağlar.

 

Chat Yaparken Radyo Keyfi

Sohbet sitelerine girdiğinizde göreceğiniz ilk dikkat çekici detay o siteye ait olan radyo yayınıdır. Bu radyo istasyonu yalnızca site üyelerine yayın yapar ve girilen adresten ulaşılabilir bir frekanstır. Bu radyo yayını üzerine yeni tanıştığınız kişilere istek parçalar da bulunabilir, isimlerinizi geçeceği şiir taleplerinde bulunabilir ve karşılıklı sürprizler yapabilirsiniz. Bir yandan görüntülü yeni tanıştığınız arkadaşınızla konuşurken, bir yandan da canlı radyo yayınını dinleyerek karşılıklı müzik dinleme keyfi yaşayabilirsiniz. Chat sırasında müzik paylaşımı ile ruhunuzu ve eğlence isteğinizi doyurun.

 

Okey Oynarken Tanışın

Sohbet odalarına girdiğinizde değişik okey odalarının olduğunu göreceksiniz. Oyun kategorisinden okey seçeneğini seçerek, dörtlü, ikili gruplar halinde okey masasında, hem eğlenerek hem de tanışarak vakit geçirebilirsiniz. Aynı zamanda tavla, kağıt oyunları, farklı oynayabileceğiniz oyunlar ile de oyun seçeneklerinizi çoğaltabilirsiniz.

Giriş Adresi: http://www.kelebek.org

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir