Vaillant Servisi Son Kampanya Günlerini Kaçırmayın…

petek temizliği

Vaillant Servisi olarak uzun yıllardır Vaillant Kombi Ve Vaillant Klima kullanıcılarına hizmet veren bir firmayız. Vaillant Servis olarak her zaman Vaillant Kombi ve VaillantKlima sektöründe çalışmalarını her zaman ileriye taşımakta olup geniş hizmet ağı ile siz değerli kullanıcılarının yanında bulunarak servis hizmetlerimize kaldığımız yerden devam etmekteyiz. Vaillant Servis olarak tek amacımız müşteri memnuniyetini ön planda tutup her türlü arıza ve bakım üzerine çalışmalarımızı sürdürmektir. Bu nedenle her zaman müşterilerinde övgü ve memnuniyet sözcüklerine şahit olurken bu amaçla da sorunsuz hizmet ve kaliteyi ön planda tutmaktayız.

 

Vaillant kombi bakımlarınızın olduğu gibi dilerseniz Vaillant Klima Temizliği gibi durumlarda bizleri arayarak da klimanızın daha sağlıklı çalışmasına katkıda bulunabilirsiniz. Her zaman sizleri ilk planda tutarak teknik açıdan yaşamış olduğunuz her türlü sorunlardan sizleri bir an önce kurtarabilmek amacıyla ekipman kadromuz ile seferber olmaktayız. Sürekli ekip kadromuz ile iletişim halinde bulunarak sizlere hızlı sevrisimkqanı sağlamak amacıyla Vaillant olarak elimizden geleninde en iyisini yapmak için çaba göstereceğimizden emin olabilirsiniz. Her zaman istek ve taleplerinize öncelik tanıyarak hizmetlerimize yön verip kalitemizden ise asla ödün vermeyeceğiz.

 

vaillant servisi
Vaillant olarak siz değerli kombi kullanıcılarını düşünerek başlatmış olduğumuz kampanyalarımızdan bahsetmek istiyoruz. Her sene düzenli bir şekilde yapılması gereken kombi bakımını Vaillant kullanıcı olarak hala yaptırmadıysanız toplu bakım yaptırarak sizlerde indirimlerden faydalanabilirsiniz. Bu sayede bütçenize en iyi şekilde katkı sağlayabilirsiniz. Toplu bakım kampanyamız sayesinde 5 ve 10 arası kombi için %30,  10 kombi ve 50 kombi için %35,  50 kombi üzeri bakımlarda ise %40’a varan indirimlerimiz söz konusu olmaktadır. Aynı şekilde gaz alarm cihazı ve tesisat yıkama işlemi yaptırmanız durumunda kombi bakımı sizlere ücretsiz olarak sağlanmaktadır. Böylece sizler yalnızca bir işlem yaptırarak iki işlem yaptırmış oluyorsunuz ve hatta kombi bakımını da kombinizin uzun sene iyi bir şekilde çalışmasını sağlıyorsunuz. Bu yüzden de sizlerde bu imkanı kaçırmamak için bir an önce Vaillant olarak bizlere ulaşıp randevularımız arasında ilk sıranızı alınız. Ayrıca Vip servis hizmetimiz sayesinde Vaillant kullanıcılarına aynı gün içerisinde servis hizmeti sağlayarak 6 saat içinde uzman teknisyenlerimizi adresinize yönlendirmekteyiz. Uzman teknisyen kadromuz adresinizde iken kendilerine yönelttiğiniz sorularınız için sizlere eksiksiz bilgi sunmaktadırlar. Ayrıca son derece Vaillant müşterilerine karşı saygın ve hoşgörülü olmaktadırlar. Bu nedenle hizmetlerimiz sırasında sizlerde teknisyenlerimizin uzmanlık alanlarına en iyi şekilde şahit olacaksınız. Vip Servis hizmetimizden yararlanmak isteyenler sürekli olarak bu kampanyadan nasıl yararlanacakların merak ederler.Vip servisimizden her Vaillantkullanıcıları kolay bir şekilde faydalanabilirler. Bu servisden yararlanacak olan kullanıcılardan Vip Servis ekiplerimiz tarafından iki servis bedeli alınmaktadır. Böylelikle aynı gün hizmetimizden faydalanıp uzman ekipman kadromuzdan sağlıklı sonuçlar alabileceksiniz.Bunun yanı sıra 3 yıl servis talebinde bulunan ve hizmetimizden yararlanan kullanıcılarda yalnızca bir defa servis ücreti talep etmeyerek servis hizmetlerini ücretsiz hale getirmekteyiz. Eğer kombiniz ile alakalı sorun yaşıyorsanız ve arızanın hangi parçadan kaynaklandığını merak ediyorsanız servis talebinde bulunarak servis ücreti ödemeden sorunun hangi nedenden kaynaklandığını bu kampanyamız sayesinde öğrenebilirsiniz.

Okudunuz Mu?  Yılbaşı Otelleri 2016 Fiyatları

Vaillant kullanıcıları olarak kampanyalarımızdan bir an evvel yararlanmak istiyorsanız Vaillant Çağrı Merkezi çalışanlarını arayarak hem yaşadığınız sorunları dile getirip çağrı merkezi çalışanlarımızdan detaylı bilgi alarak hem de yaşadığınız soruna istinaden servis talebinde gönül rahatlığı ile bulunabilirsiniz. Müşteri hizmetleri çalışanlarımız sizlere aynı zamanda en iyi şekilde telefon üzerinden canlı destek sunmaktadırlar. Profesyonel kadromuzla sizlere her zaman yardımcı olabilmek adına her an her zaman var olmaya devam edeceğiz.

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir