güncel kampanyalar

Tasarruf bilincini taşıyan şahısların az toner ile çok baskı yapabilmelerini mümkün hale getiren 3040 Muadil Toneri 2.500 baskı kapasitesi sayesinde performans birincisi olduğu kuşkusuzdur. Verimliliği üst düzey kotalarda arayan insanlarımız az ve öz kavramını rahat bir şekilde Xerox 3010’da bulabilirler. Sürekli olarak finans kaynağını çeşitli tonerlerde harcayan kişiler artık buna dur diyerek 3010 Muadil Tonerine geçiş yapmıştır. Yine Verimlilik ve Tasarrufun hiçe sayıldığı, adeta baskı da finansa oynayan rakip firmalar muadil 3045 toner ‘inin lazer baskısına yenik düşmüştür.

 

 

Xerox 3010/3040/3045 Muadil Toner Modelleri

 

Baskı merkezinden çok Toner şirketlerinin yolunu tutan şahıslar, artık bu ürün sayesinde belki de tasarrufun ne kadar faydalı bir şey olduğunu anlayacaktır. Bant uzunluğunun da hesaba katılarak yapılan ya da düşünülen Xerox 3010 üst düzey kaliteyi de beraberin de getirmiş oluyor. Zaman geçmiyor ki israfın dağıtıldığı bu baskılarda, kurtarıcı olarak gelen Xerox 3010 Muadil Toneri her zaman kendini ön planda tutmaya devam ediyor. muadil-tonerSadece kendi lazer baskı modeline değil de diğer modellere de ayak uyduran bu muadil ürünümüz kendi sınıfında en paylaşımcı toner olarak da bilinmektedir. Online alışverişlerde, yüksek tasarruflu olarak taratılan toner arayışlarından ilki Xerox 3010 Muadil Tonerini işaret eder. Bu sebeple satıcı firmalar envanterin de sürekli olarak Xerox 3010 Muadil Tonerini bulundurur. Hatta sipariş listelerinin de baş ürünü olarak gösterilir.

memur atamaları
Kategori: Genel

Ekrem Özdemir Hakkında

Sabırlı, sakin, bildiğini paylaşmaktan keyif alan faydacı yaklaşımına sahip bir kişilik... Okundukça anlaşılacak biri değil, anlaşıldıkça okunulacak biri...

Yorum Yazın
ÖNEMLİ NOT: Bu sayfalarda yayınlanan okur yorumları ziyaretçilerin kendilerine ait görüşlerdir. Yazılan yorumlardan bakalimbilelim.com hiçbir şekilde sorumlu tutulamaz.

%d blogcu bunu beğendi: