Yağlı Cilde Sahip Bayanların Ürünü

petek temizliği

Çok yağlı bir cilde sahibim ve Bioderma ürünlerini çok beğenerek kullanıyorum. Doğal olduğu içinde ayrıca önemsediğim bir ürün çünkü diğer kozmetik ürünlerden de kullandım fakat çok etkisini görmedim. Çok daha iyi bir marka ve ürün ararken http://www.dermokolik.com/?B=Marka sitesi dikkatimi çekti ve hemen ürünleri incelemeye koyuldum. Nasıl büyüledi beni bu site ifade edemem.

Gerçekten aklıma ne takıldıysa sanki karşımda biri var ve anlatıyor gibi cildim hakkında bilmediklerimi bile öğrendim. Az önce de ifade ettiğim gibi site ürünlerinin doğal olması da beni ayrıca cezp etti. Ürünlerin dermokozmetik olması benim için çok önemli, zaten karar vermemdeki en büyük etkenlerden biri de bu oldu. Bioderma’nın bir serisi var ki tam bana göre, ayrıca cildi benim gibi yağlı olanlara da şiddetle öneririm. Bu benim için mucize niteliği taşıyan Sebium serisinin tüm ürünlerinidir. Kullandığım ve yaşamım boyunca da hep kullanacağım bir ürün oldu benim için. Sizde benim gibi yağlı bir cilde sahipseniz, cildinizde pütürlülük varsa, siyah noktalardan kurtulamıyorsanız mutlaka bu ürünlerden kullanmalısınız.

Önce cilt yapınızı tanımanız gerekiyor. Bioderma ürünleri her cilt yapısında olan insanlara hitap ediyor. Cilt yapınızı bildiğiniz zaman geriye sadece bu siteye girip ürün almak kalıyor. Her eczanede cilt analizleri yapılıyor. Sizde bulunduğunuz yerde bir eczaneye gidip cilt analizi yaptırın ve size uygun cilt ürününü hemen sipariş edin.  Ben Bioderma’nın cildime uygun olan serumunu 1 ay kullandım. Her gün temizlenmiş cildinize geceleri uygulamak gerekiyor.


Bu ürünün glikolik asit içermesinden dolayı ölü derileri soyucu etkisi var. Bu biliyorsunuz ki peeling demek, bu peeling sayesinde bir defa siyah noktalardan hemen kurtulduğunuz gibi oluşumunu da engellemiş oluyorsunuz. Az öce dediğim gibi mucize bir ürün kesinlikle cildinizi yeniliyor. Sivilcelerin çıkmasının önüne geçiyor. Yağlı ciltler sorunludur sivilceleriniz geçmek, bitmek bilmez. Yıllarca bir çok defa değişik ürün kullandım, doktorlara da gittim ama asla çözüme kavuşturamadığım bir sorun olmuştu sivilceler benim için. Ürünler doğal ve dermokozmetik niteliğinde oldukları için kullanırken hiçbir şekilde alerjik bir reaksiyonla da karşılaşmadım. Ben koku seven bir kadınım, bu ürünlerin kokuları da olağan üstü. Hiçbir şekilde cildime de ağır gelmedi.

6 Comments

Add a Comment
  1. Bioderma ürünleri muhteşem siteyi de inceleyeceğim ♥

  2. Bioderma markasının çeşitli bakım ürünlerini uzun zamandır kullanıyourm. Benim cildime en iyi gelen markadır diyebilirim. Diğer markalar cildimi kuruturken bioderma canlılık veriyor.

  3. Dermokozmetik markalarının birçoğunu denemişimdir, cildim yağlı olmasından dolayı sürekli marka değiştiriyordum. Bioderma kullandıktan sonra bu markada sabitledim, yağlı ciltler için olan ürünü çok etkili gerçekten.

  4. cildime en iyi gelen ürünleri bioderma firması ürettiği için 2-3 sene filan oldu kullanmaya başlayalı. cildine önem veren insanlar bioderma kullanmalı.

  5. kuzenim sayesinde dermokolik sitesinden haberdar olmuştum. satılan tüm ürünler dükkan fiyatlarına göre çok daha uygun fiyata satılıyor. bilgilendirici haberiniz için teşekkürler.

  6. Bioderma markasının makyaj temizleyici ve yaz aylarında güneş kremini kullanıyorum. cildime çok olumlu etkileri olduğunu söyleyebilirim. Bu markanın dışında makyaj malzemesi olarak kullandığım ürünler var, fazla yapılan bakımın da ciltlerimize zararı olabileceğini düşünenlerdenim.

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir